Systemy szalunkowe stropowe oferowane przez Capital obejmują:

KOZŁY

Rozwiązania techniczne kozła:

  • wygodny, lekki, łatwy do przemieszczania i transportu;
  • prosty mechanizm podnoszenia platformy roboczej poprzez pokręcenie korbą;
  • pomost roboczy wykonany z desek, bali lub pomostów stalowych i drewnianych z zaczepami na rurę;
  • zabezpieczenie przed cofnięciem mechanizmu podnoszenia w postaci G-haka;
  • istnieje możliwość wykonania oporęczowania ze słupków poręczowych;
  • wysokość w zależności od typu kozła wynosi od 0,62 do 3,63 m;
  • przy wysokości pomostu roboczego powyżej 1 m, należy stosować oporęczowanie.

WCIĄGARKI LINOWE

Wciągarki linowe z napędem elektrycznym, lekkie, proste w obsłudze, ułatwiające prace budowlane do 76 m wysokości przy prędkości podnoszenia do 69m/min. Zaprojektowane są tak, aby mogły pracować zarówno na dole, jak i na górze rusztowania. Uniwersalność wciągarek zwiększa szeroki asortyment: uchwytów, pojemników, kubłów, koszy, zawiesi, palet – dzięki czemu każdy materiał potrzebny na budowie zostanie szybko i bezpiecznie dostarczony na górę.

WINDY

Windy gwarantują ekonomiczny i prosty system transportowy dla osób i materiałów budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa pracy. Pracują w zakresie obciążeń od 200 do 2000 kg, zapewniając szybki i komfortowy transport pionowy. Wysoka jakość, prosty montaż, zabezpieczenia przeciwpożarowe i przeciwprzeciążeniowe, hamulec końcowy – gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

WÓZKI POŁACIOWE

Służy do transportu poziomego dachówki po powierzchni dachu. Dzięki niskiej masie własnej (ok. 9,5 kg) można go obciążyć ładunkiem 100 kg. Stosowany przy rozstawie łat 25-50cm. Rolki poziome układające się na łatach zapobiegają obsunięciu się wózka oraz wpływają na bezpieczne i wygodne przesuwanie. Szerokie rolki pionowe gwarantują niezawodność i praktyczność dzięki optymalnemu położeniu na łatach.

Siatki bezpieczeństwa

Siatki i plandeki zabezpieczają przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Close Menu
×
×

Koszyk